czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 13 lipca 2012
  • wyświetleń: 1886

Wakacje z GOKiem w Chybiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu zaprasza na wakacyjne atrakcje. W miesiącach lipcu i sierpniu na wszystkich czeka wiele niespodzianek.

Reklama

Spektakl pod amfiteatrem
Klub Pod Amfiteatrem w Chybiu


Filmowy Patchwork w AKF "Klaps" czyli polskie i czeskie filmy i dyskusje o filmie to propozycja na piątki (godzina 19.00). Odbędzie się pięć spotkań w co drugi piątek wakacji (6.07, 20.07, 3.08, 17.08, 31.08)

Filmowy Patchwork Junior, czyli projekcje filmowe dla dzieci będą natomiast odbywać się w piątki o 17.00 w AKF "Klaps". Zapraszamy dzieciaki w piątki: 13.07, 27.07, 3.08, 17.08, 31.08.

Na wakacje GOK przygotował również spotkania Szkoły filmowej AKF "Klaps". To we wtorki o godzinie 18.00. Warsztaty będą poświęcone przygotowaniom do produkcji filmowych.

W sierpniu GOK planuje również nakręcić filmy według scenariuszy uczestników Szkoły filmowej AKF "Klaps": Jakuba Kicki i Jędrzeja Pisarka. W prace będą zaangażowani pozostali uczestnicy Szkoły, młodzież skupiona wokół GOK i najmłodsi członkowie AKF "Klaps".

Produkcja cyklu "Gadające Głowy" to kolejna ciekawostka w Chybiu. Młodzież ze Szkoły filmowej będzie miała pełne ręce roboty.

XIV Piknik Filmowy z AKF "Klaps" (20 i 21 lipca) to propozycja dla wszystkich mieszkańców gminy. W programie są elementy, które szczególnie skierowano do młodzieży, czyli angażujące młodzież jako autorów i uczestników. W trakcie pikniku zobaczymy wystawę fotografii, które powstały w ramach projektu "Jesienna Fabryka Mody" czy filmy Szkoły Filmowej AKF "Klaps", które powstały w zeszłym roku.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj