czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 3 sierpnia 2012
  • 6 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 1826

Matalmara: zabawa dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj

Za nami:

Restauracja "Matalmara" w Goczałkowicach-Zdroju przy ul.Szkolnej 82h zaprasza serdecznie dzieci w wieku 3-6 lat wraz z opiekunami na wspaniałą, niepowtarzalną zabawę prowadzoną przez profesjonalną firmę "Wesołe imprezy".

Matalmara
Restauracja Matalmara w Goczałkowicach


Zapraszamy 30 sierpnia (czwartek) w godzinach od 17.00 do 19.00. Impreza nosi nazwę "Wesołe Urodzinki" i będzie na niej prawdziwy solenizant!

Program przepełniony wspaniałą zabawą połączoną z animacjami muzycznymi.Oprócz wielu konkursów i zabaw zapraszamy dzieci do szaleństw z kolorową chustą animacyjną oraz tęczowym tunelem. To nie koniec atrakcji, reszta niech pozostanie niespodzianką.

Animatorzy bawić nas będą w godz.17.00 do 19.00, później zaś zapraszamy dzieci i ich opiekunów do jedynej w swoim rodzaju zabawy "przebierańców" przy muzyce "na żywo". Są wakacje, więc chyba raz można pójść później spać, dlatego zabawa będzie aż do 21.00.

Te wszystkie atrakcje w cenie 20 zł od dziecka (dorośli jak zawsze wchodzą "gratis"). Bilety do nabycia w bufecie "Matalmary" codziennie od 13.00 do 20.30.

Ilość miejsc jest ograniczona (jeszcze 12 wolnych biletów). Prosimy, aby dzieci były w "przebraniu". Gwarantujemy zabawę jakiej jeszcze w Matalmarze nie było.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Matalmara

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj