czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 6 sierpnia 2012
  • 14 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 1323

Plessart: warsztaty fotograficzne

"Wakacyjne warsztaty fotograficzne" to propozycja dla wszystkich tych, którzy w ciągu trzech dni (16-18 sierpnia) intensywnej pracy chcą udoskonalić swój warsztat fotograficzny.

Plessart


Zajęcia kierowane są do amatorów fotografii, warunkiem koniecznym uczestnictwa jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego, najlepiej z możliwością manualnego ustawiania parametrów ekspozycji. W programie zajęć są podstawy fotografii i technik fotograficznych, wspólna dyskusja nad pracami oraz plener nocny. Celem zajęć jest połączenie teorii z praktyką i pokazanie twórczych możliwości, jakie daje medium fotograficzne.

Zajęcia poprowadzi instruktor i animator fotografii Jerzy Rzechanek oraz Anna Pasek, młoda artystka - autorka głośnego dyplomu łączącego fotografię z rysunkiem.

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie stowarzyszenie Plessart w Pszczynie przy ulicy 3 maja 11. Koszt 3-dniowych warsztatów to 100 zł/osoba. Zapisy i bliższe informacje pod numerem telefonu 506-867-568. Ilość miejsc ściśle ograniczona! Zapraszamy!

aka

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.