czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 2 września 2012
  • wyświetleń: 826

Turlanki przedszkolaka w CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Centrum Edukacji i Rozwoju serdecznie zaprasza świeżo upieczone przedszkolaki oraz ich rodziców do udziału w Turlankach. W czasie zajęć dziecko poprzez odpowiednie ćwiczenia przekracza własne lęki, ograniczenia i nieśmiałość.

turlanki, ceir
Turlanki przedszkolaka w CEIR · fot. www.ceir.pl


Udział w zajęciach pozwala dziecku na: poznanie swojego ciała, zorientowanie się w przestrzeni, nabrać pewności siebie i wiary we własne możliwości, nauczyć się aktywnego i twórczego życia.

Dodatkowo aktywny współudział rodzica w zajęciach daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, umacnia więź. Zajęcia polecane szczególnie tym dzieciom, które trudno znoszą rozłąkę spowodowaną wkroczeniem w przedszkolny świat.

Zajęcia powadzi Olga Krzempek osoba przeszkolona w zakresie RR, posiadająca certyfikat (I stopień Course Leader Develomental Movement The Intrnational Sherborne Co- oeration prof. Zw.dr hab. Marta Bogdanowicz, Dariusz Okrzesik).

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj