czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 sierpnia 2012
  • 30 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 10797

Konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji 2012 - zapowiedź

Spędziłeś tegoroczne lato w niezwykłym miejscu i upamiętniłeś to na zdjęciu? Chcesz je pokazać, a przy okazji wygrać tysiąc złotych? W niedzielę rozpoczną się pierwsze eliminacje konkursu na "Najlepsze zdjęcie z wakacji 2012"!

wakacje 2010
"Dziewczyny w kapeluszach" - wakacje 2010 - plaża w Sarbinowie. · fot. Patrycja Głowacka / Czechowice-Dziedzice


wakacje 2010
"Morski potwór" - wakacje 2010 - Moorze Tyrreńskie · fot. Konrad Nyk / Pszczyna


Dodaj zdjęcie na konkurs Regulamin

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach. W pierwszym etapie, który rusza już w niedzielę - odbędą się cztery tygodniowe eliminacje, a następnie wielki finał.

Do każdej eliminacji, spośród nadesłanych zdjęć, wybierzemy maksymalnie 50 fotografii. Z każdej eliminacji sześć najpopularniejszych zdjęć wybranych przez internautów oraz jedno wybrane przez nas, przejdzie do wielkiego finału. W finale najlepsze zdjęcie wybiorą internauci.

Nagrodą główną jest tysiąc złotych. Autor zdjęcia, które zajmie drugie miejsce otrzyma 500 zł, a trzecie miejsce premiujemy kwotą 300 zł.

Pierwsze eliminacje rozpoczną się w niedzielę 16 września. Zachęcamy do przesyłania zdjęć. Jakie zdjęcie wybrać do konkursu? - prezentujemy galerię zdjęć z wakacyjnego konkursu organizowanego w 2010 roku.

Przykładowe zdjęcia z konkursu wakacyjnego w 2010 roku:

Najlepsze zdjęcie z wakacji 2010 - przykładowe zdjęcia

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.