czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 19 września 2012
  • wyświetleń: 4936

Raper Biały nagrywa z Tes

Biały pracuje właśnie nad swoją pierwszą, oficjalną płytą, której tytułu jeszcze nie znamy, ale powoli znani stają się goście i producenci, którzy na tej płycie się pojawią. Jednym z gości, jest raperka Tes - znana między innymi ze współpracy z wytwórnią Wielkie Joł i raperem WuWunio, z którym nagrała utwór "palimy PLNY" (prod. Fabster).

Tes i Biały
Tes i Biały


Biały i Tes w przejmującym utworze "Coraz mniej nas", mówią o kochankach, którzy oddalają się od siebie, zajęci własnymi sprawami, nie mają czasu na miłość i okazywanie uczuć. Utwór powstał do bitu producenta Est, znanego ze współpracy między innymi z Rahimem przy singlu "Amplifikacja" i został nagrany w Wyrwani Studio w Świętochłowicach.

Na oficjalnym fanpage'u Białego czytamy "Nie zostawiajmy na jutro, tego co możemy zrobić dziś. Pewność jest lepsza od niepewności, a porażka, nawet najgorsza, jest lepsza od niepodjęcia próby. Nie chcąc zostawiać niczego na jutro, wczoraj razem z raperką Tes , z którą dzieli mnie odległość, ale łączy muzyka, nagraliśmy wspólny numer... "

Duet Biały i Tes od początku budzi wielkie zainteresowanie ze strony słuchaczy, którzy z niecierpliwością czekają na pierwszy singiel Rapera. Czy utwór okaże się hitem ? Dowiemy się za jakiś czas.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.