czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 września 2012
  • 26 września 2012
  • wyświetleń: 4606

"Jesteś Bogiem" w Kinie Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Kino Świt zaprasza na film w reżyserii Leszka Dawida "Jesteś Bogiem". "Jesteś Bogiem", to jedna z najważniejszych premier kinowych 2012 roku. Film o legendarnej grupy Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiej sceny muzycznej.

Jesteś bogiem, film


Film wyprodukowany w studiu Kadr, w którym powstały wcześniej tak cenione obrazy, jak "Baby są jakieś inne", "Sala samobójców" i nagrodzony Złotymi Lwami "Rewers", ukaże dramatyczne losy zwykłych kumpli z osiedla, którzy za miłość do muzyki, wolności i niezależności gotowi byli zapłacić najwyższą cenę.

Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - "Magika" (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - "Rahima" (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - "Fokusa" (nagrodzony Złotymi Lwami za rolę w "Chrzcie" Tomasz Schuchardt) - rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stali się głosem pokolenia młodych Polaków.

U boku utalentowanych młodych aktorów wystąpili między innymi: Marcin Dorociński, Małgorzata Zajączkowska, Przemysław Bluszcz i Arkadiusz Jakubik.

lik / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj