Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 9 października 2012
  • wyświetleń: 2697

Dajcie dzieciom uśmiech

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach jak co roku zorganizowała imprezę dla dzieci specjalnej troski "Dajcie Dzieciom Uśmiech". Zabawa odbyła się w "Dworku Stara Cynkownia".

Zabawę rozpoczął występ młodych karateków Klubu Sportowego Seid Juku Karate przy Szkole Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach. Swój indywidualny pokaz miała również Monika Kruszecka, której mąż Roman szkoli młodych adeptów sztuki seido juko karate przy SP nr 5. Pokazy cieszyły się wielkim zainteresowaniem zarówno dzieci, młodzieży jak i opiekunów. Świadczyły o tym gromkie brawa.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał Grzegorz Faber - uczeń Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach.

Dajcie dzieciom uśmiech · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Obok dzieci, ich opiekunów oraz rodzeństwa wspólnie bawili się również pensjonariusze Domu Opieki Społecznej "Złota Jesień".

Ciekawe gry, zabawy i konkursy wspólnie z bibliotekarzami prowadziła nauczycielka Bożena Brzóska. Konkurencje związane były z jedną z najpiękniejszych pór roku - jesienią. Uczestnicy mieli m.in. wykonać koronę dla Pani Jesieni z pięknych kolorowych liści, zatańczyć z ziemniakiem pod pachą, później obrać ziemniaka szybko, sprawnie i należycie (czyli bez tzw. oczek).

Nie zabrakło już tradycyjnego konkursu "Jaka to Melodia?", który cieszył się ogromnym powodzeniem. Nie mniejszym niż wspólne tańce.

Uczestnicy otrzymali paczki ze słodyczami i pluszakami. Impreza wpisana jest w kalendarz obchodów Dni Czechowic-Dziedzic. W tym roku odbyła się 27 września.

wak / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.