Rozrywka

  • 10 października 2012
  • 14 października 2012
  • wyświetleń: 3122

Jan Paweł II nadal inspiruje

Za nami:

Janusz Kohut z zespołem oraz kościół parafialny w Chybiu zapraszają na koncert z okazji wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową, który odbędzie się w 14 października o godzinie 15.30 w kościele Chrystusa Króla w Chybiu.

W programie koncertu znajdują się najciekawsze utwory inspirowane folklorem Podbeskidzia w oryginalnych aranżacjach, z użyciem unikalnych instrumentów ludowych takich jak: trombita, okaryna, słomka, drumla, fujarki, gajdy i inne, w połączeniu z klasycznymi.

Program "Muzyka serca i rozumu" prezentowany był między innymi w 2003 roku na koncertach promujących nasze dziedzictwo narodowe w Unii Europejskiej (20 razy), w 2002 roku w Düsseldorfie w ramach "Dni Śląskich w Północnej Nadrenii - Westfalii", prezentujących dorobek Województwa Śląskiego, podczas Targów EXPO 2000 w Hanowerze (30 koncertów) oraz na wielu innych koncertach w kraju i za granicą. Był również wielokrotnie wykonywany z udziałem znanego perkusisty Jana Budziaszka. Koncert każdorazowo spotyka się z gorącym i życzliwym przyjęciem ze strony publiczności.

Bilety w cenie: 10 zł - normalny i 5 zł - ulgowy. Sprzedaż wejściówek w GOK-u od 5.10.2012 lub bezpośrednio przed koncertem.

ab / czecho.pl

źródło: GOK Chybie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.