Rozrywka

  • 15 października 2012
  • 26 października 2012
  • wyświetleń: 5200

Koncert na rzecz hospicjum

26 października o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się IV Koncert Charytatywny organizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też Życie" oraz Światowego Dnia Obchodów Opieki Paliatywnej.

plakat


Swój program artystyczny zaprezentują dzieci i młodzież czechowickich szkół i przedszkoli, a także zespół "Jarzębinki" z Bielska-Białej i zespół folklorystyczny z Bestwiny oraz gościnnie wystąpi raper Sebastian Białek, znany jako Biały. Honorowy Patronat nad koncertem sprawuje Burmistrz Marian Błachut.

Przed koncertem wolontariusze, ubrani w żółte koszulki będą kwestować na rzecz hospicjum domowego, które działa w Czechowicach-Dziedzicach. Za uzbierane datki zostaną zakupione lekki i inne potrzebne medykamenty. Odbędzie się również kiermasz dzieł wykonanych własnoręcznie przez uzdolnioną młodzież naszego miasta.

Serdecznie zapraszamy na koncert! Wstęp wolny.

ab / czecho.pl

źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj