Rozrywka

  • 18 października 2012
  • 28 listopada 2012
  • wyświetleń: 2283

Teatralna przygoda w CEiR

Centrum Edukacji i Rozwoju w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na zajęcia "Teatralna przygoda".

CEiR
fot. www.ceir.pl


CEiR
fot. www.ceir.pl


ceir
fot. www.ceir.pl


-----

Podczas warsztatów dzieci poprzez proste ćwiczenia darmowe wprowadzane są w różnorodne tematy i przenieść się mogą w wymarzony baśniowy świat. Uczą wcielać się w rolę, poznają możliwości swojego ciała. Wykorzystując różnego rodzaju rekwizyty rozwijają wyobraźnię, przełamują tremę i nieśmiałość. Po raz pierwszy uczą się autoprezentacji, współpracy w grupie.

Uczestnicząc również w zabawach umuzykalniających, dzieci rozwijają podstawowe zdolności muzyczne takie jak: słuch muzyczny, wrażliwość na barwę dźwięków, poczucie rytmu, wyobraźnię muzyczną, koncentrację. Duży nacisk położony jest na aktywność ruchową, która rozładowuje napięcia, wyrabia zwinność, precyzję i płynność ruchów . Ponadto uczą się piosenek i prostych tańców, poznają proste instrumenty muzyczne.

Na zakończenie II semestru dzieci przygotowują przystosowane do ich możliwości wiekowych przedstawienie teatralno-muzyczne.

Prowadząca: Mirosława Gad (pedagog, reżyser teatru dzieci i młodzieży)

Trwa nowy nabór! Zabierz swoje dziecko w magiczny świat teatru! Zapisy: centrum.eir@gmail.com
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj