czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 29 października 2012
  • 10 listopada 2012
  • wyświetleń: 2206

"Konkultura" w Primusie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Primus Pub" podaj

Za nami:

Czechowicki Primus Pub zaprasza na ska/punk/rockowy koncert zespołów "Kontrkultura", "Krasz" oraz "Akopalipsa'89", który odbędzie się w sobotę 10 listopada.

Reklama

plakat


Zespół "Kontrkultura" powstał w 2004 roku z inicjatywy Bartka "Zwierza" Reguckiego i Marcina "Mariana" Jamki, na gruzach rozwiązanego 2 lata wcześniej zespołu "Ewrybady Zgon". Do kapeli dołączyli Janek "Jasiu" Nowak oraz Michał "Misiu" Rozwadowski. Nie obyło się bez kilku roszad personalnych, jednak obecnie skład się ustabilizował. Zespół sporo koncertuje (m.in. Mała Scena Jarocin Festiwal 2006, udział w charakterze gościa w kilku ogólnopolskich trasach koncertowych oraz wiele mniejszych i większych koncertów klubowych i plenerowych). Styl zespołu to punk rock z wyraźnymi wpływami gatunków niekoniecznie z punkiem kojarzonych. W 2008 roku zespół wydał własnym sumptem pierwszą nieoficjalną płytę "Czarno - biały świat".

Początek koncertu o godzinie 18.00. Wstęp 5 zł.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Primus Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Primus Pub" podaj