Rozrywka

  • 30 października 2012
  • wyświetleń: 7444

Premiera albumu Stachurskiego

Od 30 października w sklepach fonograficznych dostępny jest nowy studyjny album Jacka Stachurskiego - "Boski Plan". Płytę promuje refleksyjna ballada o tym samym tytule. Utwór jak i cały album może być zaskoczeniem dla fanów.

Materiał odsłania nowe oblicze muzyczne Jacka. Na krążku znajduje się 10 utworów, wśród których dominują popowe hity oraz chwytające za serce ballady.

- Muzyka to całe moje życie. To moja pasja i droga. Nie ma dla mnie dnia bez muzyki. Każda cząstka mnie zawarta jest w moich piosenkach. W jednych zadaję sobie i Wam pytanie czy to koniec, a w innych czy może dopiero początek. Jaki jest ten "Boski Plan"? I dlaczego to właśnie na mnie "padł" wybór. Każdy kto zdecyduje się odkryć wraz ze mną odpowiedzi na te pytania stanie się także jego i moją cząstką. Stanie się współtwórcą mojego losu - Jacek Stachursky o nowej płycie.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.