Rozrywka

  • 30 października 2012
  • 3 listopada 2012
  • wyświetleń: 2123

Kamraty i śląskie klimaty

Za nami:

W sobotę 3 listopada o godzinie 17.00 w sali OSP Mnich odbędzie się III Chybska Biesiada Śpiewana "Śląskie klimaty z zespołem Kamraty". Zabawę poprowadzi Leszek Ścibik.

Po wielkim sukcesie pierwszych spotkań wszystkich tych, którzy lubią biesiadować, a tym bardziej śpiewać, nie mając okazji na co dzień, serdecznie zapraszamy na III Chybską Biesiadę Śpiewaną. Wspólnie z znanym zespołem "Kamraty" i pod batutą znakomitego wodzireja Leszka Ścibika, wybierzemy się w muzyczną podróż po znanych, biesiadnych, śląskich piosenkach, ale nie tylko.

- To gwarancja znakomitej trzygodzinnej imprezy, z mnóstwem wspólnego śpiewania, zabawami i konkursami. Doskonale przygotowany bufet przez panie z KGW Mnich. Koniecznie trzeba być! - zachęcają organizatorzy.

Bilety są do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu w cenie 35 zł (program artystyczny, kawa, herbata, kołacz, ciepły posiłek).

aka / czecho.pl

źródło: UG Chybie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu" podaj