czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 grudnia 2012
  • 5 stycznia 2013
  • wyświetleń: 8016

The Unlimited zagrał w liceum

3 stycznia w Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach zagrał zespół The Unlimited. Pieniądze zebrane za wstęp (razem 190 zł) przeznaczone zostały w całości na dofinansowanie do wycieczki jednej z klas.

unlimited
Zespół The Unlimited · fot. facebook.com


Uczestnicy koncertu wzięli udział w losowaniu nagród niespodzianek. Całość zebranych pieniędzy zespół przekazał organizatorce wieczorku Klaudii Kurczyk.

Nie jest to ich pierwsza i - jak zapowiadają - nie ostatnia akcja charytatywna. Kolejną okazją do wysłuchania chłopaków z The Unlimited będzie organizowany 11 stycznia koncert w Domu Harcerza z okazji WOŚP.

The Unlimited w Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie · fot. The Unlmited


The Unlimited to zespół, w skład którego wchodzą: Radosław Kapias, Dawid Karpeta, Dawid Kulpa oraz Krzysztof Giertler. Grupa pomyślnie przeszła pre-casting do programu "X Factor 3". Czechowiczanie dostali się do etapu jurorskiego, który odbędzię się 23 lub 24 stycznia w Zabrzu w Domu Muzyki i Tańca.

Zespół powstał zaledwie dwa miesiące temu. Póki co wykonuje covery piosenek, ale ma już także materiał na swoją pierwszą autorską piosenkę (nagrania w studiu końcem stycznia lub początkiem lutego).

Więcej informacji o zespole znaleźć można na facebooku.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.