czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 lutego 2005
  • wyświetleń: 759

Koncertowo w Bugsy

W pszczyńskim Bugsy's Jazz Club jeszcze w lutym odbędą się 3 koncerty. W najbliższą sobotę 19 lutego wystąpi zespół Fruhstuck (na zdjęciu). Jak sam zespół pisze o sobie - Każdy artysta ma coś do przekazania innym. Pod tym względem nie różnimy się od Marilyna Masona, Eminema czy Rage Against the Machine. Nie chcemy moralizować, ale prowokować i zmuszać ludzi do myślenia. Istnieje coś więcej niż to, co widzimy. Istnieje coś poza "tu i teraz". Koncert zapowiada się więc ciekawie.

Tydzień później w piątek 25 lutego zadowoleni będą miłośnicy jazzu - wystąpi bowiem Grzegorz Karnas Kwartet. Grzegorz Karnas to zdobywca m.in. pierwszej nagrody na Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu. W rankingu Jazz Forum w kategorii wokalistów jazzowych zajmuje 5 miejsce.

Na deser w sobotę 26 lutego wystąpi zdobywca Grand Prix na Blues & Rock'n'Roll Festival w Łodzi - VooDoo Lunch. Co ciekawe będzie to pierwszy koncert VooDoo Lunch w Bugsy, po wielu latach przerwy. Voodoo Lunch z angielskiego to dosłownie "czarnoksięski obiad", według samego zespołu to potrawa złożona z rock'n'rolla, rythm'n'bluesa, soulu, hard rocka, reagge i dużej porcji pieprzu. Będzie zatem na prawdę gorąco w ten lutowy wieczór.

mot

19 luty (sobota), godz. 20,
- koncert www.fruhstuck.pl class=dodaj target=_blank>Fruhstuck, bilet - 12zł

25 luty (piątek), godz. 20,
- koncert Grzegorz Karnas Kwartet

26 luty (sobota), godz. 20,
- koncert www.voodoolunch.pless.pl class=dodaj target=_blank>VooDoo Lunch, bilet - 7zł

www.bugsy.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.bugsy.pless.pl

Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony zepsołu Fruhstuck - www.fruhstuck.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.