czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 7 stycznia 2013
  • wyświetleń: 4095

Biały w Towarzystwie im. Ojca Pio

W grudniu w Towarzystwie Charytatywnym im. Ojca Pio w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się wigilia. Gościem podopiecznych był Sebastian Białek, czyli raper Biały.

Reklama

18 grudnia grupa wolontariuszy z firmy Nutricia Polska zorganizowała dla wychowanków towarzystwa uroczystą kolację wigilijną, po której zapewniono dzieciom szereg różnych atrakcji. Było: malowanie na szkle, ubieranie choinki oraz odwiedziny Świętego Mikołaja, który przyniósł ze sobą prezenty dla wszystkich dzieci.

Biały w Towarzystwie Charytatywnym im. Ojca Pio · fot. Wojciech Stefaniec


Dużą atrakcją były odwiedziny rapera Białego, który przyszedł do Towarzystwa Ojca Pio, złożył wszystkim wychowankom życzenia, a także chętnie odpowiadał na ich pytania, rozdawał autografy i fotografował się ze swoimi najmłodszymi fanami.

- W imieniu swoim, organizatorów i wychowanków chciałbym mu serdecznie podziękować - powiedział obecny na spotkaniu Wojciech Stefaniec, którego z pewnością wielu czechowiczan kojarzy z występów w grupie Hendon.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.