czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 8 stycznia 2013
  • 13 stycznia 2013
  • wyświetleń: 7652

Weekend z Wielką Orkiestrą

Za nami:

Przez dwa ostatnie lata na terenie naszej gminy instrumenty Jerzego Owsiaka grały, ale dość cicho. W tym roku oprócz tradycyjnych zbiórek odbędzie się kilka imprez towarzyszących.

Reklama

wośp


W piątek 11 stycznia ZSS nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach zorganizuje koncert połączony z licytacją. O godzinie 13:00 w Domu Harcerza wystąpią zespoły "The Unlimited", "24/na zawsze" oraz uczniowie szkoły, a na aukcje zostaną wystawione atrakcyjne przedmioty.

Wieczorem tego samego dnia w pubie Primus będzie można posłuchać różne oblicza rocka. Od 19:00 na scenie pojawią się: "Czerwone Pomarańcze", "Free Trip" oraz "Magic Mushrooms". A jeśli ktoś chciałby sam zaprezentować swoje wokalne zdolności, to może spróbować swoich sił w karaoke połączonym z licytacjami w Alchemii Smaków.

Sobota również zapowiada się koncertowo. O godzinie 19:00 w pubie Galicja wystąpią zespoły "The Nuts" oraz "SCAVENGER". W międzyczasie znów będzie można poczuć emocje związane z aukcjami.

W niedzielę 13 stycznia 50 wolontariuszy, uzbrojonych w puszki, czerwone serduszka i uśmiechy, wyruszy na ulice Czechowic-Dziedzic. Orkiestra dotrze też na lodowisko MOSiR i część zysku z biletów wstępu zostanie wrzuconych do puszki. Całkowity dochód ze wszystkich imprez w ramach 21 finału WOŚP zostanie przeznaczony na ratowanie życia dzieci i zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

- Przygotowaliśmy wiele atrakcji i zapraszam wszystkich do udziału w naszych imprezach. Bez was Orkiestra nie zagra - mówi Karina Moc, szefowa Sztabu WOŚP w Czechowicach. - Przyświeca nam szczytny cel, a każdego roku jesteśmy świadkami dobra jakie wylewa się z ludzkich serc przy okazji kolejnych finałów. Przyjdźcie, będzie super! - dodaje.

aka, ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.