czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 10 stycznia 2013
  • 15 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3969

Wielka Orkiestra w Domu Harcerza

Za nami:

Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach w tym roku po raz pierwszy przyłączył się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując koncert połączony z aukcjami wielu atrakcyjnych przedmiotów.

Reklama

unlimited
fot. facebook.com


Impreza, która odbyła się 11 stycznia w Domu Harcerza należała do jednej z największych tego typu w mieście. W sali hufca bawili się nie tylko uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice uczniów, ale i zaproszeni goście, m.in. Zofia Jonkisz i Renata Franasik ze Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Gorącą atmosferę spotkania podgrzewały zespoły "The Unlimited", "24/Zawsze", zespół wokalny z POPP "ART." pod opieką Sławomira Błachuta oraz uczniowie ZSS nr 4. Występy artystyczne przeplatane były licytacjami zgromadzonych przedmiotów, prowadzonymi z wielką werwą przez szefową sztabu Alicję Puzoń. Uzyskaną podczas koncertu kwotę w wysokości 3389,20 zł przekazano WOŚP dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.

Impreza została zorganizowana dzięki zaangażowaniu wolontariuszy: Agaty Chowaniec, Doroty Jędrzejowskiej, Beaty Matusiak, Alicji Puzoń, Katarzyny Stanclik i Lucyny Wojaczek oraz całemu łańcuchowi ludzi dobrej woli, którzy bezinteresownie wspomogli jej organizację.

Zgromadzona publiczność zgodnie stwierdziła, że bawiła się dobrze, a impreza należała do bardzo udanych. Szkoda tylko, że zabrakło na niej młodzieży z czechowickich szkół.

źródło: Gazeta Czechowicka

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.