czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 16 grudnia 2012
  • 6 lutego 2013
  • wyświetleń: 1744

Radocha: kolejna grupa "Puchatka"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Sala Zabaw "Radocha" zaprasza dzieci od 20 m-ca do 3 lat do wspólnej zabawy w ramach Klubu Malucha "Puchatek".

------

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Klubem Malucha "Puchatek" w ostatnim czasie oraz z uwagi na komfort i dobre samopoczucie naszych małych gości, od kwietnia uruchamiamy kolejną grupę w środy o godz. 18.00.

Zapisy na zajęcia są obowiązkowe! Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa osobiście lub telefonicznie jak najszybciej. Ilość miejsc w grupie ograniczona! biuro@radocha.com.pl
nr tel. 510-613-780. Zapraszamy!

"Radocha" uruchamia kolejną grupę "PUCHATKA"


Zajęcia prowadzone przez Centrum Edukacji i Rozwoju są autorskim programem opartym o podstawę programu realizowanego w przedszkolach.

Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykłą potrzebę poznawania świata a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy dzieciom pluszowy miś-Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek).

Dzieci pomagają mieszkańcom 100 milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi co zrobić by nie bał się ciemności, Tygryskowi co zrobić by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę niespodzianki w bucikach. Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj