czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 25 stycznia 2013
  • 25 lutego 2013
  • wyświetleń: 1844

Kulturkowo w bibliotece

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MBP - Filia nr 10" podaj

W styczniu Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach wspólnie z Turčianską Kniznicą w Martinie rozpoczęła realizację projektu pn. "Kulturkowo. Biblioteczne zajęcia rozwijające potencjał twórczy dzieci".

Reklama

Projekt adresowany jest do dzieci w dwóch grupach wiekowych - 1,5-3 lat oraz 4-6 lat, a także ich rodziców, opiekunów oraz animatorów, którzy zawodowo lub społecznie pracują z dziećmi.

Głównym celem projektu jest zachęcenie najmłodszych poprzez zabawę do korzystania z książek i biblioteki oraz ułatwienie im wejścia w okres szkolny. Proponowane zajęcia będą wspaniałą okazją do kontaktów z rówieśnikami, zabaw przy muzyce, niezapomnianych wypraw w kolorowy świat bajek, zdobywania nowych umiejętności i odkrywania talentów plastycznych. Rodzice i opiekunowie będą mogli wziąć udział w wykładach dotyczących żywienia dzieci, zabawek dziecięcych w kulturze polskiej i słowackiej, a także biblioterapii. Dla pedagogów i animatorów będą odbywać się spotkania szkoleniowe, wizyty studyjne, zajęcia modelowe, warsztaty, które zostaną podsumowane w trakcie seminarium internetowego na zakończenie projektu.
Realizacja tych działań została zaplanowana na okres: styczeń-grudzień 2013.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat będą odbywały się w godzinach popołudniowych w Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Węglowa 56, natomiast zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym w Oddziale Dziecięcym MBP, ul. Niepodległości 32/34 w godzinach dopołudniowych.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MBP - Filia nr 10

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MBP - Filia nr 10" podaj