czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 25 stycznia 2013
  • 27 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2725

Koncert w sali OSP w Kaniowie

Za nami:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z sercem na dłoni" zaprasza na koncert, którego głównymi wykonawcami będą:
Stachura, Mirecki Trio oraz Jakub Foltak, a odbędzie się on w niedzielę 27 stycznia o godzinie 16.30 w OSP Kaniów.

Reklama

Kaniów, koncert


Bilety wstępu rozprowadzane są w formie cegiełek w cenie: 15 zł osoba dorosła, 5 zł młodzież ucząca się, dzieci wstęp wolny. Bilety - cegiełki są do nabycia w bibliotece w Kaniowie w godzinach pracy biblioteki od poniedziałku do piątku oraz pod numerem 501434935, a także w dzień koncert na sali OSP.

Podczas koncertu odbędzie się licytacja - niespodzianka, a środki z niej uzyskane, jak również ze sprzedaży cegiełek zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia.

Jak zapewne czytelnicy pamiętają, Małgorzata Stachura, Jan Stachura oraz Piotr Mirecki, mieszkaniec Kaniowa, występowali w programie muzycznym "Must be the music" (półfinał 23.10.2011 r.), a Jakub Foltak (mieszkaniec Janowic) w "The Voice of Poland".

danielek2002 / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.