czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 25 stycznia 2013
  • 8 lutego 2013
  • wyświetleń: 2664

"Rockowe ostatki" w Kaniowie

Za nami:

W piątek 8 lutego w Kaniowie w pubie Centrum odbędzie się koncert "Rockowe ostatki". Początek o godzinie 18.30. Wejściówki są w cenie 5 zł do nabycia na miejscu.

Reklama

Zagrają:

Flies - kapela powstała w 2010 roku w okolicach Pszczyny. Chłopaki graną przez siebie muzykę określają oryginalnie jako "melodic hydro punk fuckin' metal" - czyli choćby ze względu na poznanie owego gatunku - warto posłuchać! Mnóstwo energii i pozytywnych brzmień. Zespół mimo niedługiej obecności na polskiej scenie, ma za sobą dziesiątki koncertów m.in. z takimi zespołami jak KSU, Farben Lehre, The Analogs czy Dzioło. Tylko w minionym roku zespół występował na takich imprezach jak Underground Festiwal, Muszlownik Murcki Festiwal, Rockowisko III, Dni Oświęcimia, Bitwa Kapel w Katofonii oraz WOŚP.

Więcej o zespole na [url=
facebooku.

Under Forge - zespół - legenda podbeskidzkiego heavy metalu. Grupa powstała 1996 roku w Bielsku - Białej. Ma na swoim koncie pięć wydanych demówek, które rozeszły się po całej Polsce. Grupa w ciągu swojej 16 - letniej obecności na scenie koncertowała z największymi twórcami metalowymi m.in. Markiem Piekarczykiem, KAT-em, Grzegorzem Kupczykiem, C.E.T.I., STOS.

Więcej o zespole na myspace.

Lej Mi Pół - zespół z Bielska Białej, grający powierzchowny punk-rock oraz metal w cienkim cieście. Największym sukcesem tego słabego zespołu o niedopitej nazwie było "Konwulsyjne Salto tour 2011" czyli wspólna trasa z legendarną grupą TPN 25. Ich koncerty bawią, demoralizują, oburzają...cóż, na pewno nie uczą. Ich muzyka mogła by być prawdziwym majstersztykiem, gdyby nie fakt, że większość koncertów grają na tzw. autopilocie.Graliśmy z Kabanosem, Plagiatem 199 oraz wspólną trasę z TPN25 "Konwulsyjne Salto Tour 2011".Nasze kawałki można usłyszeć w Antyradiu w programie "Makakofonia" oraz w "Radiu Afera". Inspiracje: TPN25, EL dupa, Szikago Bóls, Brandon Walsh, Cygan Wojtek. (sami o sobie) Ostatnio Zespół występował m.in. na VI Festiwalu Twórczości Żenującej "Zacieralia" w warszawskim klubie Progresja.

Więcej o zespole na stronie lejmipol.pl.

Po koncercie o godzinie 22.05 pojedzie autobus z Kaniowa do Czechowic-Dziedzic.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.