czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 29 stycznia 2013
  • 3 marca 2013
  • wyświetleń: 12323

MDK: Dwie połówki pomarańczy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na sztukę "Dwie połówki pomarańczy". Spektakl będzie można obejrzeć w naszym mieście 3 marca o godzinie 16.00. Bilety są w cenie 75 zł (od 25 lutego - 85 zł).

Reklama

MDK


Dwie połówki pomarańczy, aleksandra szwed
Spektakl będzie można zobaczyć w Czechowicach-Dziedzicach w marcu · fot. mat. prasowe


Misternie przygotowana przez eks-partnera Adama - intryga, by odzyskać utraconą kilka lat temu żonę Karolinę zaczyna się mocno komplikować, gdy do hotelowego pokoju wprasza się nieznane dziecko Adama, Alex, które twierdzi, że przyjechało na pogrzeb ojca, oraz nieznośna, już zdrowo podchmielona, starsza Pani z wesela, które odbywa się w tym hotelu. Joanna - psycholog policyjna, która miała pomóc wdowie pozbierać się po stracie męża, stara się ratować sytuację wszelkimi możliwymi sposobami. Mimo to, cały plan lgnie w gruzach, gdy przypadkiem zostaje zdemaskowana męskość Pani psycholog. Wtedy dopiero rozpętuje się prawdziwe zamieszanie...

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki ? Dla wielkiej miłości robi się... wszystko!

---

KONKURS:

Dla klubowiczów czecho.pl wspólnie z Miejskim Domek Kultury z okazji spektaklu przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia.

Pojawią się dwa pytania. Zaproszenia wygrają osoby, które jako pierwsze w komentarzach pod artykułem udzielą prawidłowej odpowiedzi. Jedna osoba może wygrać tylko jedno pojedyncze zaproszenie.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym (należy mieć konto co najmniej 7 dni). Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź.

Pierwsze pytanie:
1. Jakie imię nosiła bohaterka serialu "Rodzina zastępcza", której rolę odgrywała Aleksandra Szwed?

Prawidłowa odpowiedź: Eliza

Prawidłową odpowiedź podał wyloguj_sie. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie przesłana mailem po zakończeniu konkursu.

Pierwszy odpowiadający - klubowicz maplin ma konto krócej niż 7 dni, stąd odpowiedź nie została uznana (co zaznaczono w zasadach powyżej).

Drugie pytanie:
2. Kto wyreżyserował spektakl "Dwie połówki pomarańczy"?

Prawidłowa odpowiedź: Maria Ciunelis

Prawidłową odpowiedź podał pooma. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie przesłana mailem po zakończeniu konkursu.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj