czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 11 lutego 2013
  • wyświetleń: 924

Plener fotograficzny na Roztoczu

Grupa fotograficzna Foto Open'er zaprasza do udziału w kolejnym plenerze. Tym razem fotografowie wybiorą się na trzydniowy plener na Roztoczu.

- Region malowniczy, atrakcyjny krajobrazowo, ale niewątpliwie jest wyzwaniem dla ambitnego fotografa, który szuka interesujących i niebanalnych inspiracji w duchu fotografii ojczystej. Roztocze nie bez powodu nazywane jest "polskimi Morawami" czy nawet "polską Toskanią" - tak o Roztoczu mówią organizatorzy fotograficznej wyprawy.

Zajęcia poprowadzą jak zawsze: Lucyna Romańska - znawca historii sztuki, fotografii i literatury oraz Mieczysław Wielomski - wybitny piktorialista, artysta fotografik, laureat dobrze ponad setki nagród, posiadacz tytułu Autor Roku, medalu im. J.Bułhaka, nagrody Ministra Kultury RP, Rosji, angielskiego Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego, Sinar Award i wielu, wielu innych.

Plener zwieńczony będzie poplenerową wystawą/cyklem wystaw. Więcej informacji pod nr tel. 602 459 867. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 lutego.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.