czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 lutego 2013
  • 23 maja 2013
  • wyświetleń: 22844

Kontrowersyjny teledysk Białego

Czechowicki raper Biały oraz rockowa kapela Hendon nagrali wspólny kawałek o kontrowersyjnym tytule "Ukrzyżowany". Na portalu czecho.pl można zobaczyć klip oraz makeing off.

ReklamaFirma z Bielska-Białej "Blackleaf Production" podjęła się realizacji teledysku do tego utworu. W teledysku zagrała między innymi czeska aktorka Izabela Kapiasová, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu "Przepis na życie", emitowanego na kanale TVN.

Fotosy z teledysku "Ukrzyżowanie"


Poniżej film, na którym można zobaczyć jak powstawał teledysk.


-----

Utwór Ukrzyżowany opowiada o ludziach, którzy nie znając jeszcze intencji drugiego człowieka, potrafią go z góry skreślić i zmieszać z błotem. Często się zdarza że oceniamy ludzi nie znając ich wcale. Raper w swoim utworze wytyka ludziom stereotypowe ocenianie drugiego człowieka po przez pryzmat pochodzenia, tatuaży, statusu majątkowego, wiary, a także orientacji seksualnej.

"Biały" podkreśla, że ludzie mają tendencję do manipulacji innymi. Za przykład daje managerów obracających się w przemyśle muzycznym. Teledysk sam w sobie zawiera sporo kluczowych symboli, a tekst jest szczerym i ostrym "kazaniem" dla słuchacza.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.