czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 lutego 2013
  • wyświetleń: 14425

Co, gdzie, kiedy w Czechowicach?

Mamy dla Was małą nowość na portalu czecho.pl.pl. W serwisie rozrywka.czecho.pl (patrz prawe menu) dodaliśmy kalendarz "Co, gdzie, kiedy?", dzięki któremu w jednym miejscu znajdziecie wszystkie zapowiedzi wydarzeń.

Reklama

kalendarz


Zapowiedzi podzieliliśmy na kategorie - koncerty, imprezy klubowe, zabawy i festyny, kino, spektakle, wystawy, warsztaty, kabarety, restauracje, sport i inne wydarzenia - tak, żeby każdy znalazł to, co go interesuje. Dodatkowo pod każdą zapowiedzią znajduje się link do miejsca wydarzenia.

Dzięki temu wszystko jest teraz w jednym miejscu, a kalendarz dostępny jest cały czas w trakcie przeglądania serwisu rozrywka.czecho.pl.

W lewym menu serwisu też pojawiła się drobna zmiana. Nad listą tematów pojawiły się nowości, w których będziemy zamieszczać linki do nowych, okazjonalnych tematów serwisu rozrywka.czecho.pl. Aktualnie znajduje się tam temat "Spotted Czechowice".

Uruchomienie nowego kalendarza "Co, gdzie, kiedy?" wiążę się usunięciem obecnego serwisu cogdziekiedy.czecho.pl jak i kalendarza na dole strony głównej portalu.

ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.