Rozrywka

  • 22 lutego 2013
  • wyświetleń: 2331

Świt: z "Last minute" do Egiptu

Kino Świt zabiera nas w podróż do Egiptu razem z komedią "Last minute" Patryka Vegi.

Last Minute


Pełne słońce, wypo­czy­nek, palmy, pira­midy, opa­ska all inc­lu­sive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego peł­nej ener­gii matki, nasto­let­niej córki i spryt­nego syna przy­godą życia.

Tym­cza­sem na lot­ni­sku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedze­nia, na domiar złego Tomek w hote­lo­wym lobby przy­pad­kowo spo­tyka lice­alną miłość z przy­ro­śnię­tym do jej boku ide­ałem męż­czy­zny. Gorzej być nie może? Może! Orga­ni­za­tor wycieczki plaj­tuje, kon­su­lat upar­cie mil­czy, a zawar­tość port­fela top­nieje w bły­ska­wicz­nym tem­pie. A święta za pasem...

Kiedy waka­cyjny wyjazd zmie­nia się w kome­dię pomy­łek, tylko jedno może ura­to­wać naszą rodzinę: pol­ska fan­ta­zja. Skoro pomoc od orga­ni­za­tora nie przy­cho­dzi, rodzina Tomka bie­rze sprawy w swoje ręce. Cel jest pro­sty: zamiast koczo­wać na lot­ni­sku, trzeba zaro­bić na bilety powrotne do Polski.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj