czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 22 lutego 2013
  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 13554

TV: Czechowicki "Harlem Shake"

"Harlem Shake" to nowy hit internetu, który mimo totalnej absurdalności ma rzesze fanów na całym świecie! Internauci dwoją się i troją w wykonywaniu teledysków do 30 sekundowego fragmentu utworu.

harlem shake
Kadr z teledysku bielskiego "Harlem Shake" nakręcony w Dog's Bollock Pubie. Wideo poniżej.


W pierwszych scenach każdego z filmików wszystko wydaje się być w porządku poza jedną osobą, która - zazwyczaj w masce czy kasku - tańczy do muzyki techno. Nikogo innego to nie rusza. Potem jest cięcie i w kolejnej scenie wszyscy szaleją, jakby impreza była w pełni i nikt jej nie kontrolował.

Powstała już także czechowicka wersja "Harlem Shake". Nakręcili ją uczniowie ZSTiL.I jeszcze Harlem Shake nakręcony w prywatnym mieszkaniu jednego z autorów:Przy okazji zachęcamy do obejrzenia bielskiego teledysku "Harlem Shake", który został zrealizowany w Dog's Bollock Pubie.A jak szukacie innych inspiracji "Harlem Shake" to zobaczcie ten film:

ab, ups / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.