czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 5 marca 2013
  • 8 marca 2013
  • wyświetleń: 2404

Kino Świt na Dzień Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

Z oka­zji Dnia Kobiet Kino Świt w Czechowicach-Dziedzicach pro­po­nu­je spe­cjal­nie wybrane seanse fil­mowe. W tym dniu cena biletu dla Pań wynosi jedyne 12 złotych.

MDK


15.30 Swing

Pierwszy kinowy film twórców kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek - fan internetowych forów - postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego. namó­wienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemoż­liwą i, na szczę­ście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. wbrew pozorom "Swing" to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości. "Swing" Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych - znajdziemy tu bowiem elementy teatru, kabaretu i sitcomu.

17.00 dzieŃ koBiet

Życie Haliny, pracownicy sieci handlowej "Motylek", samotnie wychowującej córkę, zmienia się wraz z awansem na kierowniczkę sklepu. wyż­sze stanowisko oznacza przywileje i większe wynagrodzenie, ale kobieta szybko przekona się, że cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, jest bardzo wysoka. kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. właściciele sieci handlowej nie cofną się przed niczym, aby ukryć swoje brzydkie sekrety.

18.30, 20.15 Daję nam rok

ten film to spełnienie marzeń miłośników dobrych komedii. Producenci "to właśnie miłość", "dziennika Bridget Jones" i scenarzysta "Borata" połączyli siły tworząc film, który już został okrzyknięty "absolutnie genialną, najzabawniejszą brytyjską komedią roku! — Go Magazine". i trudno się temu dziwić, bo to, co zazwyczaj dzieje się tuż po ślubie, to gotowy scenariusz na oscarową komedię. Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza, Josh (Rafe Spall) to niezbyt znany pisarz ze specyficznym poczuciem humoru. jego denerwuje jak ona śpiewa, ona wstydzi się, kiedy on tańczy. Pierwszy kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego i bardzo pomysłowego Amerykanina (Simon Baker) i byłej dziewczyny Josha - Chloe (Anna Faris). kiedy przeciwień­stwa przestają się przyciągać, a prawdziwa miłość wciąż może czekać za rogiem, wspólny pierwszy rok zaczyna wydawać się nieosiągalny.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj