czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 14 marca 2013
  • 23 marca 2013
  • wyświetleń: 2024

Leniwiec zagra koncert w Centrum

Za nami:

23 marca w Pubie Centrum w Kaniowie zagra punkowy zespół Leniwiec z Jeleniej Góry. Wystąpią także grupy: Walkower, Akopalipsa 89 oraz Free Trip. Bilety są w cenie 10 złotych.

Plakat


Leniwiec
Leniwiec


Leniwiec to jeden z najbardziej cenionych wykonawców punk/reggae/ska w naszym kraju. Gra melodyjną, czadową mieszankę punk-rocka, reggae i ska wzbogaconą dźwiękami saksofonu, akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty. Muzyka w ich wykonaniu to nie tylko mocne hasła o sprawach, które uważają za słuszne i ważne, ale też zabawa, dowcip i humor.

Zespół zagrał ponad 600 koncertów w 9 krajach, grając z największymi gwiazdami i legendami sceny punk-rockowej: The Exploited, GBH, Asta Kask, Wasted, NVU, Oi Polloi, Zemezluc, La Fraction, Shelter, Lama. Zespół jest zapraszany na największe festiwale punk-rockowe w Europie: Puntala (Finlandia), Antifest (Czechy), Punk am Ring (Niemcy). Zespół wystąpił również dwukrotnie na Przystanku Woodstock (2001, 2012).

Zespół ma na swoim koncie pięć oficjalnych płyt: "Z tarczą lub na tarczy" (2001), "Uprzedzenia" (2003), "Crazy Bros - Houba hraje Leniwiec / Leniwiec gra Houbę" (2004), "Reklamy na niebie" (2008) i "Droga" (2011).

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.