czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 4 kwietnia 2013
  • 29 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3506

Joga w Miejskim Domu Kutlury

Za nami:

W każdy poniedziałek w Miejskim Domu Kultury odbywają się zajęcia jogi dla kobiet i mężczyzn. Są to zajęcia dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z jogą.

Reklama

joga
Zajęcia prowadzi Kinga Ratajczak


Na zajęciach poznają podstawowe asany równoważne, stojące, odwrócone, a także pozycje siedzące. Rozciągną ciało sprawiając, że z każdym tygodniem będzie bardziej posłuszne. Uelastycznią kręgosłup tak, by po niedługim czasie na stałe zapomnieć o bólach w szyi czy w dole pleców. Wykonując ćwiczenia oddechowe nauczą się jak oddychać pełną piersią i jak czerpać z tego oddechu przyjemność i siłę.

Hatha joga to starożytny system pracy z ciałem, praktykowany od setek lat w Indiach, a od kilkudziesięciu popularny również na zachodzie. System ten, w sposób nieinwazyjny, bezpieczny i sprawdzony pozwala na budowane i wzmacnianie siły i sprawności ciała i umysłu, a co za tym idzie - osiągania i utrzymania wielkiego skarbu jakim jest zdrowie.

Zapraszamy na zajęcia dla początkujących w poniedziałki o godzinie 18.30 do Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.