czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 maja 2013
  • 15 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1897

Warsztaty muzyczne: gospel

Za nami:

W sobotę, 15 czerwca, w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Czechowicach-Dziedzicach odbędą się kolejne warsztaty muzyczne. Tym razem młodzi adepci mają szanse zapoznać się z muzyką Gospel.

- Tym razem pod okiem nauczyciela śpiewu i muzyki proponujemy wyjątkową formę muzyczną z gatunku Gospel. Już dzisiaj zapraszamy na ten jeden niepowtarzalny dzień w naszej parafii całe rodziny bez ograniczeń - zapraszają duszpasterze z parafii.

Zaproszenie kierowane jest dla dziadków, rodziców, dzieci i młodzież. Wieczorem tego dnia uczestnicy warsztatów wystąpią w jedynym takim koncercie w naszej parafii.

Szczegóły dotyczące udziału w warsztatach można uzyskać pod nr tel. tel. 32-215-36-91 (w godzinach urzędowania kancelarii) lub osobiście w kancelarii parafialnej (ul. Legionów 57), która czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7.30 do 9.00 oraz od 15.30 do 16.30.

paw / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.