Rozrywka

  • 20 czerwca 2013
  • 26 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1719

Radocha: Akademia Smyka-Plastyka

Za nami:

Animatorzy Sali Zabaw Radocha zapraszają na naukę kreatywnego tworzenia i podstawy plastyki.

PERSPEKTYWA S.C Monika Kwapińska, Łukasz Kwapiński Magdalena Lemaszewska, Adam Lemaszewski


------

Twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest źródłem dobrej zabawy i radości, którą daje dziecku tworzenie. Jest też podstawową formą uczenia się i zdobywania wiedzy o otaczającej rzeczywistości.

Zajęcia plastyczne są uniwersalnym sposobem wspomagającym wszechstronny rozwój dziecka, a w nim osobowość twórczą. Ćwiczenia plastyczne wykonywane na zajęciach mają duży wpływ na kształtowanie się u dzieci pomysłowości, wytrwałości, samodzielności, umiejętności planowania i dokonywania właściwych wyborów. Zajęcia plastyczne stwarzają również okazję do pokonywania lęków i zahamowań u dzieci, rozwijają pewność siebie, odwagę i wiarę we własne możliwości twórcze, samodzielne myślenie i działanie oraz poszerzają zainteresowania dzieci.

Drogi Rodzicu!
Podstawą skutecznego funkcjonowania we współczesnym świecie jest postawa twórcza. Dzieci są kreatywne z natury, dlatego tę wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować i rozwijać. Jak pokazuje praktyka, kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych stanowi podstawę rozwoju twórczości dziecięcej. Warto pomyśleć o dodatkowych zajęciach plastycznych, gdy pociecha chętnie rysuje, maluje, lepi czy wykleja. Ma bogatą wyobraźnię, szuka nowych sposobów tworzenia, nie lubi rysować według szablonu. Obserwuj prace dziecka. Gdy są bogate w szczegóły, pojawia się w nich dużo kolorów lub kolory są połączone w niekonwencjonalny sposób, mogą świadczyć o talencie plastycznym.

Ostatnie zajęcia w tym roku szkolnym poprowadzi Milena, zapraszamy!

26 czerwca (środa), godz. 16.30-18.00 ...rybeńki...
80 zł/ m-c (4 lub 5 zajęć)
23 zł/ pojedyncze zajęcia

Po zajęciach godzina zabawy na Sali gratis! Możliwość pozostawienia dziecka pod opieką animatorek bez dodatkowej opłaty (zgłaszane przy zapisach).

Zapisy:
- osobiście w Sali Zabaw (ul. Dobrawy 42, Pszczyna) w godz. 9.00 - 20.00
- telefonicznie pod numerem tel. 510-613-780
- pocztą elektroniczną: biuro@radocha.com.pl

Z uwagi na chęć uatrakcyjniania zajęć i komfort małych artystów animatorzy bardzo proszą o przestrzeganie obowiązku wcześniejszych zapisów!
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj