Rozrywka

  • 28 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2508

Zabawa z PSOUU w Matalmarze

W czwartek 27 czerwca w Restauracji Matalmara w Goczałkowicach - Zdroju odbyła się zabawa z udziałem podopiecznych PSOUU w Pszczynie.

Właściciele oraz pracownicy Restauracji "Matalmara" w Goczałkowicach-Zdroju pragną z serca podziękować Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym z Pszczyny za ten cudowny, niepowtarzalny i pełen miłości dzień spędzony w Towarzystwie Państwa Dzieci w naszej restauracji.

Dzień ten na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako Dzień Niezwykły,Dzień Miłości,Pokory i Wiary,Ogromnej Wiary w Boga i Ludzi. Państwa "Aniołki" dały nam tyle siły i radości życia,że nie da się tego wypowiedzieć słowami.Jesteśmy pełni podziwu dla Wszystkich Państwa,za to co robicie. To Samo Dobro i Miłość. Patrząc na Państwa ciężką prace i jej ogromne efekty widoczne na buziach tych wspaniałych dzieci na nowo wierzymy w dobro i bezinteresowność. Pokochaliśmy Państwa Dzieci ich śmiech, taniec... i tę prawdę w oczach,której może im pozazdrościć niejeden zdrowy człowiek. Jako właściciele obiecujemy pomoc i współpracę,bo to my wiele się od Państwa uczymy.Całujemy Wszystkie Państwa Dzieci i... zapraszamy ponownie. Za wzruszenia ,które nam dostarczyliście z serca Dziękujemy.

Właściciele i Pracownicy Matalmary
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Matalmara

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj