Rozrywka

  • 3 lipca 2013
  • 26 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 55849

Dni Czechowic-Dziedzic - wideo

24 i 25 sierpnia odbyły się Dni Czechowic-Dziedzic. Były skromniejsze niż w poprzednich latach, choć atrakcji nie brakowało, zwłaszcza, że współorganizatorem koncertu na miejskim stadionie było Radio Zet.

- Dni Czechowic-Dziedzic to największa impreza masowa w naszej gminie. Tegoroczne świętowanie będzie miało skromniejszy wymiar, niż zabawa w ostatnich latach. Mamy świadomość, że obecne czasy są ciężkie dla samorządów pod względem finansowym - mówił burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut.Więcej wideo oglądaj na czechowice.tv -
http://www.czechowice.tv/t72-dni-czechowic-2013

Cięcie kosztów widać było przede wszystkim w tym, że na stadionie MOSiR-u odbył się tylko jeden dzień, a nie jak bywało w poprzednich latach, dwa dni zabawy. Dodatkowo impreza była współorganizowana z Radiem Zet.

- Udało nam się dostać na listę 16 miast, które odwiedzi Radio Zet. To będzie ogólnopolskie wydarzenie i zarazem ogólnopolska reklama naszego miasta - cieszył się jeszcze przed koncertami Marian Błachut.

Dni Czechowic-Dziedzic 2013 · fot. czecho.pl, Kamil, Sławomir Ogiegło


Główną gwiazdą koncertu na stadionie MOSiR-u był zespół Electric Light Orchestra. Przed brytyjskim zespołem wystąpiła Małgorzata Ostrowska.

- Electric Light Orchestra to gwiazda światowego formatu znana z wielu przebojów. Koncert będzie miłym wspomnieniem tego, czego słuchaliśmy w 80. latach - tłumaczy burmistrz, który dodaje, że jest fanem zespołu.

Burmistrz Czechowic-Dziedzic o Dniach Czechowic-Dziedzic 2013:


Pierwszy dzień obchodzony był w Parku Miejskim i uświetniły go występy zespołów i wykonawców z naszej gminy.

aka, ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.