czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 12 lipca 2013
  • 20 lipca 2013
  • wyświetleń: 4111

Magia lat 80. i 90. w Destino Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klandestino Music Club" podaj

Za nami:

Lokal Klandestino za sprawą nowego właściciela zmienił się w Club Destino i zaprasza do wspólnej zabawy podczas wakacji 2013.

Club Destino
Club Destino zaprasza już 20 lipca na imprezę w stylu lat 80. i 90.


---

Zabawa odbędzie się w sobotę 20 lipca. Na tę noc Club przygotował mega atrakcje dla miłośników dobrej muzyki disco,disco polo oraz dance. Za konsolą stanie Egon, który zagra najbardziej taneczne brzmienia z lat 80., 90., zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Zapewne każdy z Was do dziś ma gdzieś w swoim komputerze lub na płycie CD stare przeboje z lat 70., 80. czy 90.. Zabawa I LOVE 80. 90. NIGHT to jedyna impreza, na której od samego początku do samego końca usłyszycie stare dźwięki. Na parkiecie królować będą tacy wykonawcy jak: Dr Alban, La Bouche, Diana King, DJ Bobo, Black Box, C-Block, 2Pack, Haddaway i wielu, wielu innych znanych i lubianych wykonawców.

Start imprezy w sobotę 20 lipca o godzinie 21.00. Zabawa potrwa do 4.00. Wstęp jest bezpłatny od 25 lat, lokal zastrzega sobie prawo do selekcji. Do nabycia będą oldschoolowe drinki w promocyjnych cenach.

Club Destino mieści się przy ulicy Wyspiańskiego 24 w Czechowicach-Dziedzicach. Numer telefonu 32-475-70-79.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klandestino Music Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klandestino Music Club" podaj