czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 14 lipca 2013
  • 2 listopada 2013
  • wyświetleń: 4742

Recital Kunickiej odwołany

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Uwaga - z przyczyn niezależnych od MDK recital Heleny Kunickiej, który był zaplanowany na 16 listopada, został odwołany i odbędzie się dopiero początkiem 2014 roku.

recital
Halina Kunicka zaprezentuje się w czechowickim MDKu


---

W jesienny wieczór Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert Haliny Kunickiej. Artystka zaprezentuje znane i lubiane przeboje z dawnych lat.

Koncert odbędzie się w sobotę 16 listopada o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Na reci­tal Haliny Kunic­kiej skła­dają się wszyst­kie wylan­so­wane przez artystkę prze­boje. Nostal­giczne pio­senki, które są wspo­mnie­niem daw­nych lat, m.in.: "To były piękne dni", "Gwiazda miło­ści", "Niech no tylko zakwitną jabło­nie", "Czumbalajka".

Bilety można nabyć w sekretariacie MDK.

---

Halina Kunicka jest gwiazdą pol­skiej pio­senki, która śpie­wała w bli­sko trzy­dzie­stu kra­jach całego świata. Wydała dwa­na­ście płyt. Wiele pio­se­nek napi­sał spe­cjal­nie dla niej Woj­ciech Mły­nar­ski. Sięga po kla­sykę przed­wo­jen­nego kaba­retu i rosyj­skie romanse. Zachwyca doj­rzałą inter­pre­ta­cją, wraż­liwą muzy­kal­no­ścią, klasą i kul­turą muzyczną.

BM / czecho.pl
źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj