czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 12 lipca 2013
  • 13 lipca 2013
  • wyświetleń: 1516

Śląskie do przodu w Czechowicach

Za nami:

W najbliższą sobotę (13 lipca) w parku na Osiedlu Północ odbędzie się Turniej Europejski organizowany przez Urząd Marszałkowski oraz Telewizję Katowice. Udział w konkursie weźmie czteroosobowa drużyna z Czechowic, która będzie rywalizować z ekipą ze Strumienia.

turniej europejski
Turniej Europejski "Śląskie do przodu" już w tę sobotę (13 lipca) w parku na Osiedlu Północ


Gmina Czechowice-Dziedzice znalazła się w ścisłej czołówce Turnieju Europejskiego "Śląskie do przodu". Udział w projekcie bierze jako jedna z sześciu najbardziej aktywnych gmin miejsko-wiejskich realizujących projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Zabawa rozpocznie się w sobotę (13 lipca) o godzinie 10.00 w parku na Osiedlu Północ. Autorzy najlepszego dopingu zostaną nagrodzeni gadżetami miejskimi.

Turniej jest doskonałą okazją do promowania naszej gminy, a także zrealizowanych projektów. W konkursie będziemy rywalizować z gminą Strumień. Konkurencje dotyczą wiedzy na temat Unii Europejskiej i Funduszy Europejskich i mają postać gier plenerowych, które w przystępnej formie dotyczą projektów dofinansowanych z RPO WSL, zagadnień unijnych oraz ciekawostek turystycznych.

Po emisji każdego odcinka w TVP Katowice zostanie uruchomione głosowanie SMS-owe dla widzów. Wsparcie uzyskane w ten sposób zostanie wliczone do generalnej punktacji, która zadecyduje o dalszych losach gminy w turnieju.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.