czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 20 lipca 2013
  • wyświetleń: 1372

Czechowicki zespół na Castle Party

W miniony weekend zakończyła się kolejna edycja jednego z największych festiwali dark independent w Europie - Castle Party. W prestiżowym gronie zaproszonych zespołów znalazł się również Czechowicko-Bielski projekt Victorians - Aristocrats' Symphony.

Od czwartku 17 do 20 lipca na zamku Bolków odbywał się festiwal Castle Party. Jest to impreza, która została zainaugurowana w 1994 roku. Castle Party to największe tego typu wydarzenie w środkowo wschodniej części kontynentu, które na stałe wpisało się w letnią mapę festiwalowej Europy. Co roku na zamek w Bolkowie zjeżdżają nie tylko fani z Polski, ale również mieszkańców zachodniej części Starego Kontynentu.

W tym roku zaproszony został także Czechowicko-Bielski zespół Victorians - Aristocrats' Symphony, który rozpoczął swoją działalność w 2010 roku. Styl bandu jest syntezą orkiestry symfonicznej, semi-operowych wokali, ciężkich gitar i tekstów, które są pełne pasji i energii.

Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnych galerii festiwalu, na których można obejrzeć to unikatowe święto:
alternation.pl/castle_party_2013,id,517,pg,36,festiwale.html#prettyPhoto

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.