czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 lipca 2013
  • 28 lipca 2013
  • wyświetleń: 5613

Już wkrótce pierwsza płyta Białego

Raper Biały z Czechowic-Dziedzic podpisał kontrakt płytowy z jedną z największych firm fonograficznych - Universal Music Polska. Za kilka dni realizowany będzie klip do pierwszego legalnego singla Białego, a jego premiera nastąpi jeszcze w te wakacje.

Sebastian Białek biały
Biały podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych w Polsce


Ciężko mi uwierzyć, że to wszystko dzieje się na serio. 10 lat temu marzyłem o tym wszystkim, a wczoraj moje największe marzenie się spełniło! 18 lipca jest datą podpisania mojego kontraktu z największą wytwórnią muzyczną w Polsce. Miałem wcześniej tysiące chwil zwątpień, milion rozczarowań, setki niepowodzeń... jednak najbliższe mi osoby były przy mnie i nie pozwoliły, abym zrezygnował ze swoich marzeń. Dziękuję Wam z całego serca! Dziękuje mojej rodzinie, przyjaciołom, oraz całemu managementowi MAMAMUSIC za możliwość realizacji swoich marzeń. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! - komentuje Biały na portalu Facebook.

Sebastian zadebiutował w programie Must be the Music. Jego piosenka zatytułowana "Walczę do końca" jest manifestem w sprawie dyskryminacji ojców w Polsce. Swoją dramatyczną historią poruszył serca zarówno jurorów jak i widzów. Wzruszeni jurorzy docenili autentyczność przekazu i 22-letni wówczas raper z Czechowic-Dziedzic, który obecnie walczy w sądzie o prawo do częstszego widywania swojego dziecka, doszedł do finału.

Poniżej prezentujemy jedną z piosenek Sebastiana:

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.