czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 23 lipca 2013
  • 27 lipca 2013
  • wyświetleń: 3740

Przystanek Prochoffnia

Za nami:

W sobotę 27 lipca na Starej Prochowni w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska-Białej odbędzie się impreza Przystanek Prochoffnia. Będzie to niezwykła podróż przez różne gatunki muzyczne.

przystanek prochownia, koncert
Przystanek Prochoffnia odbędzie się w najbliższą sobotę (27 lipca) w Międzyrzeczu Górnym


Podczas imprezy wystąpią m.in.: Marek Piekarczyk i TSA, Grupa Furmana i Hendon. Następnie zabawę pod gołym niebem, do białego rana poprowadzi Klub Klimat. Dodatkową atrakcją, poprzedzającą część koncertową, będzie parada motocyklowa, która wyruszy o godzinie 16.00 z parkingu przy kościele św. Marcina w Międzyrzeczu.

Organizatorami imprezy są Ochotnicza Straż Pożarną w Międzyrzeczu Górnym, Stowarzyszenie Wspólna Inicjatywa Rozwoju Gmina Jasienica, Powiat Bielski oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Międzyrzecza. Dochód organizatorzy zamierzają przeznaczyć na poprawę infrastruktury kulturalnej Starej Prochowni w Międzyrzeczu oraz organizację kolejnych imprez tego typu.

Więcej informacji można znaleźć na plakacie obok oraz na stronie: www.przystanekprochoffnia.pl

---

KONKURS:

Dla klubowiczów czecho.pl wspólnie z zespołem Hendon przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne zaproszenia.

Pojawią się trzy pytania. Zaproszenie wygra osoba, która jako pierwsza w komentarzach pod artykułem udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym (należy mieć konto co najmniej 7 dni). Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź. Jedna osoba może wygrać tylko jedno podwójne zaproszenie.

Pierwsze pytanie:
1. W którym roku rozpoczęła działalność grupa Hendon?

Prawidłowa odpowiedź: 1993 r.

Jako pierwsza prawidłową odpowiedź podała agnieszka1807. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem po zakończeniu konkursu.

Drugie pytanie:
2. Ile albumów nagrał zespół Hendon?

Prawidłowa odpowiedź: cztery

Jako pierwszy prawidłową odpowiedź podał osscar3. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem po zakończeniu konkursu.

Trzecie pytanie:
3. Z którym czechowickim raperem współpracuje obecnie grupa Hendon?

Prawidłowa odpowiedź: Biały

Jako pierwszy prawidłową odpowiedź podał Kajetan. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie wysłana mailem po zakończeniu konkursu.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.