czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 24 września 2013
  • 28 września 2013
  • wyświetleń: 2374

Koncert charytatywny dla Marzeny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj

Za nami:

KoNoPiAns, Jahvigation i Akopalipsa zagrają w czechowickim pubie Galicja. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz ciężko chorej Marzeny Erm.

Reklama

pub galicja, koncert
W najbliższą sobotę odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Marzeny z Jastrzębia-Zdroju.


W sobotę 28 września czechowicki pub Galicja odwiedzi gwiazda polskiej muzyki reggae. Wspólny koncert zagrają zespoły Konopians, Jahvigation oraz punk-rockowa Akopalipsa. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na walczącą z chłoniakiem Hodkinga Marzenę Erm z Jastrzębia-Zdroju. Początek koncertu o godzinie 18.30. Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w pubie Galicja w dniu koncertu od godziny 17.00.

---

Konopians - skład zespołu ustabilizował się w 2000 roku, po kilkuletniej przerwie w graniu spowodowanej tragiczną śmiercią basisty Romana "Leona" Lewandowskiego, która miała miejsce w 1997 roku. Zespół wielokrotnie koncertował (głównie na Śląsku) z takimi artystami jak Skankan, Bakshish, Skampararas. W sierpniu 2001 roku grał przez dwa tygodnie na Mierzei Helskiej. Do momentu wydania płyty zespół wystąpił 179 razy. Pierwsza płytę długogrającą zespół nagrał w 2006 roku.

Jahvigation - historia zespołu rozpoczęła się na przełomie roku 2011 i 2012. Muzyka grana przez Jahvigation jest wynikiem życiowej pasji i zamiłowania do szeroko rozumianej muzyki reggae. Celem Jahvigation jest przedstawienie wszystkich jej obliczy, od roots & culture, przez dub, do raggamuffin i dancehallu. Oprócz propagowania jamajskiej kultury, Jahvigation jako priorytet stawia dobrą zabawę - energię na koncertach, angażowanie publiczności do współtworzenie widowiska, a także eksponowanie radosnej strony muzyki poprzez humorystyczne aranżacje.

Akopalipsa - punkowa załoga z Przeciszowa, która w obecnej formie funkcjonuje od lipca. Zespół ma na koncie wiele koncertów i pracuje nad nowym materiałem.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Galicja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj