czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 października 2013
  • 27 listopada 2013
  • wyświetleń: 5539

Marcin Meller w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną i Marcinem Mellerami pt. "Gruzja i książka Gaumardżos", które odbędzie się 27 listopada o 17.00 w Filii nr 10 MBP przy ul. Węglowej 56. Wstęp wolny.

spotkanie autorskie, mbp


Anna Dziewit-Meller jest dziennikarką i reporterką. Wspólnie z Agnieszką Drotkiewicz wydała książkę "Głośniej! Rozmowy z pisarkami", a także "Teoria trutnia i inne". Jej teksty pojawiły się m.in. w "Polityce", "Wysokich Obcasach" i "Lampie". W 2012 roku na rynku wydawniczym pojawiła się jej pierwsza powieść pt. "Disko". Na co dzień pracuje w TVN.

Marcin Meller jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym. W latach 1991 - 2003 był reporterem "Polityki". Jako jej wysłannik trafił do Gruzji. Opisywał konflikty w Iranie, Czeczenii, byłej Jugosławii i Afryce. Prowadził pierwszy w Polsce reality show "Agent". Jego felietony można czytać w "Newsweeku".

BM / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj