czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 9 października 2013
  • 12 października 2013
  • wyświetleń: 5117

Nowy klip Czerwonych Pomarańczy

Gatunków: Pop, Rock oraz Indie Rock można spodziewać się w najnowszym klipie grupy "Czerwone Pomarańcze" z Czechowic-Dziedzic.

czerwone pomarańcze, zespół
Zespół "Czerwone pomarańcze"


Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach oraz Studio Filmowe Lompfilm podjęło próbę wypromowania początkującego zespołu "Czerwone Pomarańcze". Wspólnymi siłami powstał poniższy teledysk do jednego z utworów kapeli.

"Słodkie chłopaki grają smakowitą dla ucha muzykę, choć nie brakuje również mocniejszego, soczystego uderzenia" - tak w jednym zdaniu można opisać zespół Czerwone Pomarańcze. Kapela działa od trochę ponad roku i już posiada materiał, którym chce się podzielić z widownią.Zespół można usłyszeć na różnych wydarzeniach organizowanych w Czechowicach-Dziedzicach oraz Bielsku-Białej. W skład kapeli wchodzą: Jan Novicki (wokal), Mateusz Zieliński (gitarzysta rytmiczny), Michał Kuta (gitarzysta), Dawid Płoskonka (gitarzysta basowy) oraz Artur Kłaptocz (perkusista).

Więcej klipów czechowickich muzyków i filmów grupy Lompfilm można znaleźć na stronie www.czechowice.tv

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.