czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 18 października 2013
  • 26 października 2013
  • wyświetleń: 2901

Spektakl: Nos w Kinie Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj

Za nami:

Nowy sezon Metro­po­lio­tan Opera w ramach cyklu The Met: Live in HD już się rozpoczął. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć premierę opery "Eugeniusz Oniegin", w której wystąpił Piotr Beczała. Jednak na tym nie koniec transmisji wyświetlanych w kinie Świt.

nos, kino świt


26 paź­dzier­nika, o godzi­nie 18:45 na ekra­nie Kina Świt będzie można podzi­wiać operę w trzech aktach z epi­lo­giem pt: "Nos". Bilety w cenie 40 złotych można nabyć w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Sztuka opowiada historię asesora kolegialnego Kowalowa, z którego twarzy znik­nął nos. Zroz­pa­czony urzęd­nik zarzą­dza poszu­ki­wa­nia, anga­żu­jąc w nie miesz­kań­ców Peters­burga. Nos jed­nak ani myśli dać się zła­pać - tak pokrótce rysuje się treść pierw­szej opery jed­nego z naj­wy­bit­niej­szych kom­po­zy­to­rów rosyj­skich XX wieku Dmi­trija Szo­sta­ko­wicza.

BM / czecho.pl, źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Świt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Świt" podaj