Rozrywka

  • 18 maja 2005
  • wyświetleń: 983

30-letni harcerze

W sobotę, 21 maja, harcerze z Hufca ZHP im. Olgi i Andrzeja Małkowskich obchodzić będą swoje 30 urodziny. Na urodzinowe uroczystości sympatyków harcerstwa oraz byłych instruktorów zaprasza komendantka hufca Marzena Malina. Obchody rozpoczną się o godzinie 10.00 przy ulicy Słowackiego, gdzie otwarty zostanie jarmark harcerski. Będzie można z bliska nie tylko przyjrzeć się pracy harcerzy, ale także kupić ciekawą pamiątkę.

O godzinie 13.15 zaplanowano apel, który odbędzie się na boisku przy Domu Harcerza. Najbardziej wzruszającym momentem będzie spotkanie pokoleń, które rozpocznie się punktualnie o godzinie 14.00 w Domu Harcerza. Na urodzinową grochówkę harcerze zapraszają o godz. 15.30. Godzinę później rozpocznie się koncert piosenki harcerskiej, a gwiazda programu, czyli zespół Stare Dobre Małżeństwo wystąpi o godzinie 20.00.

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.