czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 października 2013
  • 25 października 2013
  • wyświetleń: 2638

V Koncert Charytatywny

Za nami:

Nasze miasto od pięciu lat kultywuje tradycję jesiennych wydarzeń artystycznych, do których zalicza się koncert charytatywny, organizowany przez dzieci i młodzież z placówek oświatowych naszej gminy. Niezmiennie będzie również w tym roku.

koncert charytatywny


W piątek 25 października o godzinie 16.30 w Miejskim Domu Kultury w ramach X Ogólnopolskiej Kampanii "Hospicjum to też życie" odbędzie się V Koncert Charytatywny pod patronatem Burmistrza Czechowic - Dziedzic. Wstęp wolny.

W programie przewidziano występy, prezentacje dzieci i młodzieży oraz zespołów wokalno-muzycznych. "Głosy dla hospicjum" to cykl koncertów dedykowanych chorym dotkniętym chorobą nowotworową. Jak co roku, w czasie koncertu odbędzie się kwesta. Całkowity dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na zakup sprzętu medycznego i leków dla pacjentów Hospicjum Domowego w Czechowicach-Dziedzicach.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.