czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 października 2013
  • 27 października 2013
  • wyświetleń: 4280

Charytatywny jubileusz Hendon

Za nami:

Połączenie rock'n'rollowych i bluesowych standardów z własnymi kompozycjami wychodzi Hendonowi na dobre. Zespół cieszy się ogromną popularnością, a w tym roku świętuje swoje 20-lecie.

Hendon, MDK


MDK, charytatywnie
Dochód z koncertu zostanie przekazany Pani Ali­cji — samot­nie opie­ku­ją­cej się córką Marzeną, osobą nie­peł­no­sprawną inte­lek­tu­al­nie w stop­niu umiarkowanym.


Koncert odbędzie się w niedzielę 27 października o godzinie 16.00 w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie MDK-u. Podczas wydarzenia razem z jubilatami wystąpią m.in.: Izabela Kapiasowa, Marek Piekarczyk i Sebastian "Biały" Białek.

Grupa powstała w Czechowicach-Dziedzicach w 1993 roku. Tworząc koncertowe "show" zespół prezentuje swoje kompozycje w towarzystwie żywiołowo wykonanych bluesowych i rock'n'rollowych przebojów z repertuaru m.in. The Blues Brothers, John Mayall, Jimi Hendrix, The Rolling Stones, AC/DC i wielu innych.

Cały dochód z licy­ta­cji i sprze­daży bile­tów zespół prze­każe miesz­kance Czechowic-Dziedzic Pani Ali­cji — chorej na białaczkę, samot­nie opie­ku­ją­cej się córką Marzeną, osobą nie­peł­no­sprawną inte­lek­tu­al­nie w stop­niu umiarkowanym.

Patronat nad imprezą sprawuje burmistrz Czechowic i Stowarzyszenie Rodziców i Osób Niepełnosprawnych "Wsparcie".

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.