czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 23 października 2013
  • 27 października 2013
  • wyświetleń: 16094

Nowa restauracja w Czechowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Legendarna" podaj

W Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Sobieskiego 38 została otwarta nowa Restauracja Legendarna.

Styl i Smak
Zapraszamy do nowo otwartej restauracji Legendarna w Czechowicach-Dziedzicach, która znajduje się przy ulicy Sobieskiego 38, w miejscu dawnej Alchemii Smaków.

Dlaczego Legendarna? Ponieważ dzięki wybornemu jedzeniu, magicznej atmosferze, nowej aranżacji wnętrza, życzliwości, serdeczności i prawdziwej pasji ludzi, którzy powołali ją do życia, restauracja będzie tworzyć własną legendę o smaku, gościnności oraz dobrej energii.

Oferujemy Państwu urozmaicone i smaczne menu, które zostało opracowane w taki sposób, aby każdego dnia można było w nim znaleźć potrawy, przygotowane ze świeżych produktów. W karcie dań znajdą Państwo przystawki, zupy, dania główne, w tym potrawy z ryb, kurczaka, wieprzowiny, wołowiny oraz kaczki, a także potrawy i desery przyrządzane z myślą o najmłodszych gościach restauracji. Zapraszamy ponadto na codziennie inne, wyśmienite Danie Dnia, oferowane w bardzo przystępnej cenie.

Menu Legendarnej, prócz potraw tradycyjnych, to również pizze w dwóch rozmiarach: duża, rodzinna 50 cm (największa w mieście) oraz mniejsza 27 cm w cenie 9,99 zł - atutem naszej pizzy jest znakomite ciasto z małą ilością oleju oraz zawsze świeże dodatki.

W ofercie restauracji znajdą Państwo szeroki wachlarz napojów i trunków - oprócz napojów bezalkoholowych proponujemy również kuszące swym smakiem drinki, piwa z różnych stron świata, wyśmienite wina oraz alkohole wysokoprocentowe. Profesjonalna i miła obsługa pomoże przy wyborze wina odpowiedniego do Państwa posiłku oraz przygotuje wyborne cocktaile lub drinki, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

Cyklicznie organizowane imprezy, takie jak pokazy kulinarne różnych kuchni świata, "Festiwal Tatara", warsztaty kulinarne dla młodych mam, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi sprawią, że każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej pasji oraz zaangażowaniu stworzyliśmy miejsce, do którego chętnie będą Państwo wracać.

Serdecznie zapraszamy,
Legendarna
Tel. 792-36-36-36

Promocja!
Zapraszamy na pizzę do restauracji Legendarna.
Kupując pizzę 27 cm za 9,99 zł. dostajesz 32cm!
Sos czosnkowy gratis!

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Czwartek 12.00-23.00 (kuchnia do 21.30)
Piątek, Sobota - 12.00 - 01.00 (kuchnia do 22.00, pizza do 24.00)
Niedziela - 10.00 - 22.00 (kuchnia do 21.00)

Restauracja Legendarna

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Sobieskiego 38

tel. 792363636Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Legendarna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Legendarna" podaj